KurzyLezeniFS

NAŠI INSTRUKTOŘI

KATKA

Mgr. Kateřina Chudobová, 37 let

 

Absolventka FTVS UK v Praze, obor trenérství se specializací na sporty v přírodě a lezení. Od roku 2003 se výuce lezení věnuje profesionálně.
Po předchozí vlastní soutěžní činnosti završené reprezentaci ČR v lezení na obtížnost, se nyní soustředí na skalní lezení.
Zde se svými výstupy v 10 tém stupni obtížnosti (UIAA) se řadí mezi naši nejužší ženskou lezeckou špičku.     
Rozhovor s Katkou na portálu Lezec.cz

Katka je zakladatelkou naší lezecké školy. Vše začalo na podzim 2011 otevřením nové lezecké stěny Free Solo. To již mohla Katka při rozjezdu kurzů zúročit bohaté zkušenosti z dlouholeté předchozí instruktorské a trenérské praxe, vedení kurzů týmové spolupráce i dalších sportovních akcí. Ke Katce a vzápětí i zkušenému lezeckému pardovi, instruktoru Honzovi, se od té doby přidali další skvělí lidé a instruktoři. Společně tak tvoří sehraný tým, připravený uvést do lezení začátečníky i zdokonalit pokročilé.

S Katkou se nyní setkáte hlavně při individuálních lekcích na stěně a kurzech lezení na skalách.           TOP výstupy - Katka

KUBA
Jakub Loriš 28 let

Instruktor lezení na umělých stěnách, dlouholetý oddílový vedoucí, nadšený vyznavač bojových umění a  airsoftu. V naší lezecké škole je bez pochyby hlavním tahounem.

Kuba se k naší lezecké partě přidal hned zpočátku a brzy se stal nepostradatelným článkem našeho instruktorského týmu. Zúročil zde bohaté zkušenosti se sportovní prací s mládeží a rychle se stal přirozeným hybatelem právě v naší nejsilnější oblasti, lezení dětí a mládeže.

Kuba má proto na starosti především organizaci a celkový chod lezení dětí. Nezapomněl však ani na vlastní výuku, proto se na něj děti těší i jako na oblíbeného instruktora přímo v akci, na lezecké stěně.

S Kubou se setkáte při svém prvním kontaktu s námi, ať již mailu či po telefonu, proto spolu domluvíte taktéž vše ohledně lezení dospělých.

HONZA
Jan „Horákos“ Horák, 50 let

Instruktor lezení na umělých stěnách, vynikající skalní lezec a spolu s Katkou též zakladatel našich kurzů lezení.

Na svém kontě má mnoho výstupů ve Vysokých Tatrách, Alpách, Dolomitech,a Kavkaze. Je též spoluautorem mnoha prvovýstupů a dnes již klasických cest v pískovcových oblastech.
Ve sportovním lezení dosáhl 10 tého stupně (UIAA) a těsně pod touto hranicí se dosud aktivně pohybuje. Bohaté zkušenosti ze sportovního tréninku lezení úspěšně zúročil i v dalších sportovních odvětvích. Ve skijoringu (běh na lyžích se psem) se pak stal 7-mi násobným mistrem ČR, dvojnásobným mistrem Evropy i mistrem světa.

S Honzou se u nás potkáte na všech typech skalních kurzů i na vybraných kurzech na umělé stěně.             TOP výstupy - Honza

 

Lezecká stěna

Free Solo

adresa: Donovalská 1168

Praha 11 - Chodov

otevírací doba:

Po - Ne....8 - 22

 

skály

Katka v desítce

Horákos

Katka a Honza v Juře

  KONTAKT :   kurzy@kurzylezenifs.cz      tel. 604 644 714