KurzyLezeniFS

  KURZY LEZENÍ

  PRO KOHO

 
Kurz je určen úplným začátečníkům, kteří s lezením dosud nepřišli do kontaktu. Často se však hlásí i ti, kteří už třeba lezli s kamarádem, ale sami si ještě netroufají… správně je obojí. V každém případě ale odstartujeme skutečně od začátku, nikdo se tedy nemusí bát, že bude pozadu.
 
Rozhodující není fyzická kondice ani věk. Lezecká stěna je vlastně takovým trenažérem, kde si můžeme jednotlivé lezecké cesty vybrat podle vlastních schopností. Ty nejsnadnější výstupy se svou fyzickou náročností podobají lezení po klasickém žebříku. Vše tedy zvládnou bez problémů i „zchátralí ajťáci“ či maminy na mateřšké…
 

Kurz je optimální zejména pro přihlášené dvojice či čtveřice. Lezení je totiž vždy záležitostí pro dva, jeden leze – druhý jistí. Je tedy vhodné přihlásit se již v těchto dvojicích tak, aby se spolu frekventanti lezecky „sžili“ a byli tak dobře připraveni pro následné samostatné lezení.

Přivítáme ale i trojice, u těch sehraje roli čtvrtého lezce instruktor.

Jednotlivce (nepreferují-li přímo samostatné lezení s instruktorem) se pokusíme s vhodným parťákem z řad ostatních přihlášených seznámit v rámci naší lezecké seznamky.

ZPĚT

Lezecká stěna

Free Solo

adresa: Donovalská 1168

Praha 11 - Chodov

otevírací doba:

Po - Ne....8 - 22

 

stěna

začátečníci pro koho

začátečníci pro koho

  KONTAKT :   Kurzy@KurzyLezeniFS.cz       tel. 604 644 714